فرم ارزیابی و فروش آثار هنری

قیمت گذاری و کارشناسی آثار هنری نیازمند تجربه، دانش و دسترسی به داده های معتبر و قابل استناد است. اگر هنرمند هستید و قصد فروش آثار خود را از طریق گالری مژده دارید مطالب صفحه کشف و معرفی استعداد های جدید را مطالعه نموده و سپس نمونه آثار خود را از صفحه شرایط همکاری با هنرمندان جدید برای ما ارسال نمایید.

اگر صاحب اثری از هنرمند ایرانی شناخته شده ای هستنید و قصد فروش آن را دارید اطلاعات اثر و قیمت پیشنهادی خود را در فرم سفارش فروش اثر هنری در پایین این صفحه وارد نموده و برای ما بفرستید. کارشناسان فروش ما می کوشند تا اثر مورد نظر شما را به مجموعه گسترده ی خریداران و مجموعه داران خود ارائه نموده و در کوتاهترین زمان ممکن و به منطقی ترین بها اثر شما را به فروش برسانند.

  • بعنوان مثال: ۱۰۰× ۷۰ سانتی متر - برای یک تابلوی مستطیل افقی، ۷۰×۱۰۰ سانتی متر - برای یک تابلوی مستطیل عمودی، ۳۰×۲۰×۴۰ سانتی متر - به ترتیب طول،عرض و ارتفاع برای یک مجسمه
    در صورتی که از بهای تقریبی اثر خود اطلاعی ندارید و مایل هستید که گالری اثر شما را کارشناسی کند مربع بالا را علامت بزنید.
  • از پشت،رو و امضای اثر عکس باکیفیت حداقل ۳۰۰ DPI و با حجم حداکثر ۲ مگابایت ارسال فرمایید.
  • در صورتی که اثر مورد نظر دارای شناسنامه، کاغذ خرید و یا هر نوع اطلاعاتی از مالکین و فروشندگان پیشین است در اینجا عکس مدرک یا مدارک را ضمیمه کنید.