خرید و فروش آثار هنری

در دنیای امروز هنر دیگر تنها نمادی فرهنگی به شمار نمی رود و علاوه بر ایجاد حظ بصری، اغنای روح و اعتلای ارزشهای هنری جامعه، بعنوان کالایی بهادار باعث رونق تولید و افزایش گردش مالی در چرخه هنر شده و عنصری جدی در سبد سرمایه گذاری نیز محسوب می شود. چه قصد افزودن المانی شخصی به فضای دکوراسیون خود داشته باشید یا هنر را به صرف ارزش هنر بخواهید بخرید و یا قصد سرمایه گذاری داشته باشید همواره در بخشی از هرم اقتصاد و خرید و فروش هنر قرار می گیرید.

در گالری مژده به سادگی می توانید آثار مورد نظر خود را بخرید و یا بفروشید. به دلیل وسعت ارتباطات گالری با طیف های مختلف افراد دنیای هنر اعم از هنرمندان مجموعه داران، طراحان داخلی، خریداران و فروشندگان و سایر گالری های هنری ما تلاش می کنیم خرید و فروش آثار هنری را برای شما به روشی ساده و سریع ممکن سازیم.

خرید آثار از هنرمندان گالری مژده

پیوسته مجموعه ی متنوعی از آثار هنرمندان در نمایشگاه مجازی در گالری مژده به نمایش و فروش گذاشته می شود که از طریق این صفحه می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

فروش آثار در نمایشگاه مجازی گالری مژده

در صورتی که مایل هستید آثار خود را از طریق نمایشگاه مجازی دائمی گالری به فروش برسانید فرم شرایط شرکت در نمایشگاه مجازی به عنوان هنرمند مهمان را تکمیل نمایید.

خرید آثار از دیگر هنرمندان مطرح

اگر اثری از هنرمند ایرانی شناخته شده بخصوصی مدنظر دارید با پر کردن فرم سفارش خرید اثر هنری درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما تلاش می کنند در کوتاه ترین زمان ممکن پیشنهادات خود را به شما ارائه دهند.

فروش آثار از دیگر هنرمندان مطرح

اگر صاحب اثری از هنرمند ایرانی شناخته شده ای هستنید و قصد فروش آن را دارید اطلاعات اثر و قیمت پیشنهادی خود را در فرم سفارش فروش اثر هنری در پایین این صفحه وارد نموده و برای ما بفرستید. کارشناسان فروش ما می کوشند تا اثر مورد نظر شما را به مجموعه گسترده ی خریداران و مجموعه داران خود ارائه نموده و در کوتاهترین زمان ممکن و به منطقی ترین بها اثر شما را به فروش برسانند.