تقویت جایگاه بین المللی هنرمندان

هنرمندان در مسیر پویا و پرتکاپوی حرفه ای خود از جایگاه هنرمند و استعداد نوظهور به تدریج و با کسب تجربه و مهارت بیشتر و شرکت در رویدادهای هنری و نمایشگاه های متعدد داخلی خود را برای حضور در عرصه های بین المللی و شرکت در اتفاقات هنری مهم منطقه ای و جهانی آماده می کنند. در طی این مسیر گالری مژده همواره با حمایت و پشتیبانی مداوم در جهت معرفی هنرمندان ایرانی به گالری ها موزه های خارجی، آرت فرها، بی ینال ها، خانه حراج های معتبر و دیگر سکوهای پرش و رشد هنرمندان می کوشد. در این راستا تاکنون با شرکت دادن هنرمندان خود در نمایشگاه های خارجی متعدد همراه و حامی هنرمندان بوده است. حمایت از هنرمندان از نخستین روزهای آغاز همکاری با کمک به بهینه سازی رزومه و پورتفولیوی حرفه ای هنرمند، سازمان دهی مجموعه ها و آثار، نقدها، مقالات و انتشارات، معرفی مستمر به رسانه ها، ایجاد وب سایت اختصاصی و معرفی منظم و هدفمند در شبکه های اجتماعی، برگزاری نمایشگاه های انفرادی و گروهی و در نهایت معرفی اصولی هنرمند و آثارش به نهادهای هنری بین المللی صورت می گیرد.

برای این منظور بازارهای بین المللی هنر همواره و به دقت توسط کارشناسان ما رصد می شوند و هر هنرمند با توجه به ماهیت هنر خود و در منطقه ای که مناسب سبک و سیاق و ذائقه هنری مردم آنجا باشد معرفی می گردد. معرفی عجولانه و بی برنامه هنرمند به یک خانه حراج و یا رویداد هنری می تواند آسیب جبران ناپذیری به آینده و بازار هنری او وارد آورد لذا تجربه و تخصص نماینده هنرمند در تشخیص زمان، مکان و رویداد مناسب، انتخاب شایسته ی آثار، معرفی صحیح و درخور شآن رویداد و هنرمند امری حیاتی در دوران کاری وی محسوب می شود. بدین جهت لازم است گالری و نماینده هنرمند اشراف کامل بر انواع مختلف مناسبت ها و رویدادهای هنری داشته و توانایی، امکانات و ارتباطات خاص شرکت در هر رویداد را نیز داشته باشد چرا که با توجه به موقعیت حساس ایران در شرایط کنونی بسیار مهم است که آثار چگونه انتخاب شوند، چطور و با چه شرایطی به مقصد حمل و بازگردانده شوند بدون اینکه بواسطه ی تحریم های متعدد و مشکلات مبادلات مالی و حقوقی هنرمند و آثارش دچار مشکلات عدیده شوند.

اگر هنرمند هستید و جایگاه خود را به عنوان یک هنرمند شناخته شده در دنیای هنر معاصر ایران تا حدودی تثبیت نموده اید اما همچنان برای سازمان دهی، برنامه ریزی و نظارت حرفه ای بر آثار خود به کمک تخصصی نیاز دارید با ما تماس بگیرید.